fbpx

Zadbaj o rzetelne artykuły z zakresu żywienia
na Twoim blogu firmowym

Skoro tu trafiłeś to na pewno zdajesz sobie sprawę jak duże znaczenie ma dobrze napisany specjalistyczny blog na stronie firmowej. Stanowi on skarbnicę wiedzy dla osób korzystających z Twoich usług. Jednak nie każdy ma czas i chęci aby realizować się w pisaniu specjalistycznych artykułów. Stąd moja oferta usług z zakresu copywritingu dietetycznego.

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam również studia z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Połączenie obu tych kierunków pozwala mi spojrzeć szerokim okiem za zagadnienia związane z dietetyką oraz produkcją żywności.

copywriting dietetyczny

Copywriting dietetyczny - w jakich usługach się sprawdzi?

Copywriting dietetyczny sprawdzi się wielu usługach, nie tylko tych bezpośrednio związanych z żywieniem.

Gabinety dietetyczne

W sieci można znaleźć mnóstwo mitów z zakresu dietetyki. Zadbaj o to aby na Twoim blogu firmowym pacjenci mieli dostęp do artykułów opartych o aktualną wiedzę naukową. 

Siłownie i inne obiekty sportowe

Aktywność fizyczna idzie w parze ze zdrowym żywieniem. Dlatego nie może zabraknąć artykułów poruszających tą tematykę na firmowym blogu każdego obiektu sportowego.

Salony kosmetyczne lub medycyny estetycznej

Jeśli prowadzisz blog firmowy to warto zamieścić na nim chociaż jeden artykuł dotyczący wpływu diety na stan skóry.

Zakłady produkujące żywność lub małe rodzinne manufaktury

Niezależnie od tego czy prowadzisz sprzedaż lokalnych wyrobów czy jesteś przedstawicielem dużego zakładu produkującego żywność to warto prowadzić blog firmowy. Mogę napisać nie tylko artykuł stricte dietetyczny, ale również technologiczny lub kulinarny z wykorzystaniem produktów danej firmy.

Gabinety lekarskie, stomatologiczne lub fizjoterapii

Dieta może wspomóc leczenie wielu dolegliwości. Moją specjalizacją jest dietetyka kliniczna dlatego żywienie osób chorych nie jest mi obce.

Dlaczego warto skorzystać z usług copywritingu dietetycznego?

Powodów jest mnóstwo. Myślę jednak, że najważniejszym z nich jest budowanie zaufania do Twojej firmy w sieci. Inny ważny powód to oszczędność czasu.  Napisanie dobrego artykułu jest czasochłonne. Chcąc napisać taki tekst samemu musisz wygospodarować na to czas lub oddelegować do tego zadania pracownika, który mógłby w tym momencie wykonywać inne ważne dla firmy obowiązki.

Dodatkowo korzystając z usług osoby po studiach z zakresu żywienia masz pewność, że artykuł będzie napisany zgodnie z aktualną wiedzą. 

Copywriting dietetyczny – ile to kosztuje?

Cena tekstu zależy od wielu czynników i jest ustalana indywidualnie. Wpływ na nią mają m.in.

  • długość tekstu,
  • charakter tekstu (lifestylowy, specjalistyczny z bibliografią naukową, post na social media),
  • popularność danego zagadnienia (teksty o mniej popularnych zagadnieniach, np. żywieniu w rzadkich chorobach będą droższe)

Zdaje sobie sprawę, że za nim zdecydujesz się na taką usługę chciałbyś orientacyjnie poznać jej koszty. Dlatego przedstawiam Ci uproszczony cennik, który możesz przeanalizować.

  • Post na social media z grafiką – od 40 zł za sztukę
  • Opisy suplementów dietetycznych oraz artykułów spożywczych (np. na stronę sklepu internetowego) – 20 zł/1000 zzs
  • Artykuły o tematyce ogólnodietetycznej bez podania bibliografii naukowej – od 40 zł/1000 zzs
  • Artykuły z bibliografią naukową na podstawie materiałów przesłanych przez zlecającego – od 50 zł/1000 zzs
  • Artykuły z bibliografią naukową, wyszukaną przeze mnie samodzielnie – od 60 zł/1000 zzs

Jeśli z góry zamówisz kilka artykułów lub postów możesz liczyć na zniżkę.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami z zakresu copywritingu dietetycznego skontaktuj się ze mną przez maila kontakt@dietetycznamapa.com. Opisz jakiego artykułu oczekujesz, a ja przedstawię ci wycenę.