fbpx

Dieta dla zapracowanych– poznaj gotowe rozwiązanie!

jadłospis dla zapracowanych

Wieczny brak czasu to zmora naszych czasów. Obowiązki w domu, obowiązki w pracy, zajęcia dodatkowe, opieka nad dziećmi, godzenie pracy ze studiami…a jeszcze przydałaby się chwila na odpoczynek. Niemal każdy z nas zna zasady zdrowego odżywiania, ale co z tego skoro nie mamy czasu aby wdrożyć je w życie.

A co jeśli powiem Ci, że wcale tak nie musi być? Możesz jeść zdrowo i nie poświęcać wiele czasu na przygotowywanie posiłków. Mam dla Ciebie rozwiązanie – gotowa dieta dla zapracowanych.

Jak wygląda dieta dla zapracowanych?

Obawiasz się, że decydując się na jadłospis od dietetyka, będziesz musiał przygotowywać skomplikowane przepisy? Nic bardziej mylnego. Jadłospis, mimo że zawiera przepisy, to nie jest typową książką kucharską. Jest on drogowskazem, który wskaże Ci jak jeść zdrowo, nawet jeżeli nie masz ochoty przygotowywać na śniadanie czegokolwiek ponad kanapki.

Dieta dla zapracowanych składa się głównie z prostych przepisów takich jak kanapki, owsianki, tortille, dania jednogarnkowe… brzmi banalnie? Prawda, ale oto właśnie chodzi. Zbilansowałam dla Ciebie mega proste potrawy, abyś mógł jeść zdrowo przy ograniczonych zasobach czasu.

Jadłospis dla zapracowanych – nie tylko przepisy!

Dieta dla zapracowanych to nie tylko gotowa rozpiska z przepisami. Chciałam, abyś kupując ten produkt, mógł do niego zawsze wracać, gdy nadejdzie tydzień z ograniczonymi zasobami czasowymi. Jadłospis poprzedzony jest mini poradnikiem, zawierającym zbiór porad, które pomogą Ci samodzielnie wymyślić proste i szybkie potrawy. Znajdziesz tam sprytne patenty na proste potrawy, wskazówki jak przyśpieszyć sobie sam proces gotowania w kuchni oraz podpowiedzi kilku produktów, które ułatwią szybkie przygotowywanie posiłków.

kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Dla kogo się sprawdzi dieta dla zapracowanych, a dla kogo nie?

Jadłospis dla zapracowanych to gotowe rozwiązanie, więc jest ona taka sama dla wszystkich. Różni się tylko kalorycznością. Sprawdzi dla osób, które nie mają specjalnych wymagań żywieniowych i smakuje im niemal wszystko. Zresztą to czy dieta jest dla Ciebie odpowiednia, możesz stwierdzić, sprawdzają tygodniową rozpiskę. Jeśli większość potraw brzmi dla Ciebie smakowicie, to z pewnością zaprzyjaźnisz się z tą dietą. Nawet jeśli znajdą się pojedyncze produkty, które Ci nie przypadną do gustu, to możesz skorzystać listy wymienników i zamienić je na te, które lubisz.

Dieta dla zapracowanych oparta jest na prostych rozwiązaniach. Jeśli lubisz eksperymentować w kuchni i oczekujesz nowych innowacyjnych dań, to prawdopodobnie nie spełni Twoich oczekiwań.

Ile kosztuje jadłospis dla zapracowanych?

Koszt diety dla zapracowanych to tylko 49,99 zł. Dlaczego tak mało? W związku z tym, że jest to gotowiec, a nie indywidualny jadłospis tworzony na zamówienie myślę, że jest to uczciwa cena. W przeciwieństwie do diet indywidualnych nie mamy przy niej możliwości spersonalizowania jej. Jeśli interesują Cię diety indywidualne, to zapraszam do zapoznania się z ofertą tutaj.

Warianty jadłospisu dla zapracowanych

Jadłospis dla zapracowanych występuje w 6 wariantach kaloryczności:

  • 1500 kcal
  • 1600 kcal
  • 1800 kcal
  • 2000 kcal
  • 2200 kcal
  • 2500 kcal

Jadłospis zakupisz tutaj. Jeśli nie wiesz jaką kaloryczność diety wybrać możesz skorzystać kalkulatora kaloryczności lub napisać do mnie na maila kontakt@dietetycznamapa.com. Chętnie pomogę dobrać Ci odpowiednią kaloryczność.