fbpx

Dietetyk Komorniki

Szukasz dietetyka w Komornikach? Chcesz poprawić sylwetkę oraz zadbać o swoje zdrowie? Mieszkańców Komornik zapraszam na wizyty u dietetyka w Luboniu.

Dietetyk – oferta

Odpowiednio zbilansowania dieta pozwoli zadbać o sylwetkę oraz zdrowie. W ofercie gabinetu znajdą Państwo konsultacje dietetyczne dla osób indywidualnych, a także konsultacje dla par. Pełną ofertę dla osób indywidualnych można sprawdzić tutaj a dla par  tutaj.

Zajmuję się dietoterapią w chorobach dietozależnych, redukcją masy ciała, a także budową masy ciała. Oprócz konsultacji dietetycznych istnieje możliwość wykupienia jadłospisów 7 i 14-dniowych.

dietetyk komorniki

Gdzie znajduje się dietetyk?

Mieszkańców Komornik zapraszam zarówno na wizyty online jak i stacjonarne.

Centrum Venus – gabinet fizjoterapii
Ul. Sobieskiego 55A
62-030 Luboń

Dietetyk Komorniki - wizyta domowa

Nie masz czasu na dojazdy? Wizyta domowa dietetyka w Komornikach jest dla Ciebie rozwiązaniem. Sprawdź więcej szczegółów tutaj. 

Jak się zapisać?

Zadzwoń nr tel. 785 606 837 lub skorzystaj z kalendarza online. 

Justyna Ćwierz - ZnanyLekarz.pl

W celu umówienia wizyty domowej dietetyka w Komornikach wyślij wiadomość SMS o treści “wizyta domowa” na nr tel. 785 606 837. Oddzwonię do Ciebie w ciągu 12h w celu umówienia dogodnego terminu wizyty.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na wizytę u dietetyka, ale interesują Ciebie zagadnienia związane z dietetyką zapraszam do obserwowania moich mediów społecznościowych