fbpx

Dietetyk Puszczykowo

Szukasz dietetyka w Puszczykowie? Chcesz w końcu skutecznie zmienić swoje nawyki żywieniowe? Jeśli trafiłeś na tą stronę to już nie musisz szukać. Zapraszam do gabinetu dietetycznego zlokalizowanego w Luboniu

Dietetyk – oferta

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego jak prawidłowy sposób odżywiania ma wpływ na zdrowie. W ofercie gabinetu dietetycznego znajdziesz konsultacje dietetyczne oraz jadłospisy 7 oraz 14-dniowe. Na konsultacjach wspólnie z Tobą omawiam Twój dotychczasowy sposób żywienia. Pamiętaj, że nigdy nie zostaniesz oceniony. Jestem tu aby ci pomóc. Wspólnie ustalimy plan działania dostosowany do Twojego trybu życia i upodobań smakowych który pomoże Ci zmienić Twoje nawyki żywieniowe. Odpowiednio zbilansowany jadłospis to skuteczne narzędzie, które pomoże Ci w poprawie sylwetki oraz zdrowia.

Decydując się na wizytę u mnie masz pewność, że nie dostaniesz masowej diety, którą dostaje każdy. Nie działam na schematach. Na pierwszej konsultacji poświęcam Ci całą uwagę aby dobrać taką strategią, którą to Ty będziesz w stanie utrzymać długoterminowo.

Jeśli jesteś zainteresowany jak wygląda pełna oferta sprawdzisz ją tutaj. Jeśli chcesz zmienić swoją dietę wspólnie z partnerem, mamą, córką, ojcem, synem to również jest to możliwe. Ofertę dietetyka dla par znajdziesz tutaj.

dietetyk-w-puszczykowie-oferta

Gdzie znajduje się dietetyk?

Mieszkańców Puszczykowa zapraszam zarówno na wizyty online jak i stacjonarne.

Centrum Venus – gabinet fizjoterapii
Ul. Sobieskiego 55A
62-030 Luboń

Dietetyk Puszczykowo - wizyta domowa

Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy możesz umówić wizytę domową dietetyka w Puszczykowie. Dojadę pod wskazany przez Ciebie adres. Więcej informacji na temat wizyt domowych znajdziesz tutaj. 

Jak się zapisać?

Zapisać się możesz dzwoniąc na nr tel. 785 606 837 lub korzystając z wygodnego kalendarza online. Pamiętaj, że jeśli zapisujesz się do mnie pierwszy raz należy wybrać wizytę wstępną. Przy zapisywaniu przy pomocy kalendarza należy wybrać odpowiednią opcję – wizyta online lub w gabinecie

Justyna Ćwierz - ZnanyLekarz.pl

Aby umówić wizytę domową dietetyka w Puszczykowie napisz wiadomość SMS o treści wizyta domowa na nr tel. 785 606 837. Oddzwonię do Ciebie w ciągu 12h w celu umówienia dogodnego terminu wizyty.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na wizytę u dietetyka, ale interesują Ciebie zagadnienia związane z dietetyką zapraszam do obserwowania moich mediów społecznościowych