fbpx

Dietetyk w Luboniu

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? Nie szukaj specjalisty daleko, umów się do dietetyka w Luboniu. Twoim celem jest schudnięcie? A może chęć zadbania o zdrowie? Niezależnie od powodów, którymi się kierujesz, wizyta u dietetyka może być pierwszym krokiem, który Ci pomoże w zmianie nawyków żywieniowych.

Dyplomowany dietetyk w Luboniu

Dietetyk, specjalista do sp. żywienia, a może trener odżywiania? Opcji osób do których można pójść w sprawie konsultacji dietetycznej jest mnóstwo. Jednak tylko osoba mianująca się tytułem dietetyka będzie osobą, która ukończyła studia wyższe z zakresu dietetyki. Korzystając z usług dyplomowanego dietetyka masz pewność, że taka osoba podejdzie do Twojego problemu zgodnie z aktualną wiedzą medyczną.

Dietetyk Luboń – oferta indywidualna

Świadomość o tym jak duży wpływ ma zdrowa dieta na aspekty zdrowotne sprawia, że coraz więcej osób szuka rozwiązań, które pomogą im wdrożyć ją w swoje życie. W sieci niestety jest wiele błędnych informacji na ten temat. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty, który rozwieje Twoje wątpliwości. Na konsultacji dietetycznej zostanie omówiony Twój dotychczasowy styl życia. Następnie otrzymasz propozycję rozwiązań Twoich problemów z dietą. Na wizycie możesz również wykupić jadłospis. W ofercie znajdziesz jadłospisy 7 oraz 14-dniowe.

Dietetyk w Luboniu dla par

Chcesz zmienić nawyki razem z Twoim partnerem? Nie ma problemu. Dietetyk w Luboniu oferuje również konsultacje dla par. Zmiana nawyków w duecie to podwójna motywacja. Jeśli zdecydujecie się na wykupienie jadłospisu ustalimy takie potrawy, które lubicie obydwoje. Dzięki temu nie będziecie musieli gotować na dwa garnki. 

dietetyk w luboniu oferta

Gdzie znajduje się dietetyk w Luboniu?

Mieszkańców Lubonia i okolic zapraszam zarówno na wizyty online jak i stacjonarne.

Centrum Venus – gabinet fizjoterapii
Ul. Sobieskiego 55A
62-030 Luboń

Dietetyk Luboń - jak się zapisać?

W celu umówienia konsultacji u dietetyka w Luboniu możesz zadzwonić na nr tel. 785 606 837 lub skorzystać z wygodnego kalendarza online. Zapisując się na wizytę po raz pierwszy należy wybrać opcję konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta). Korzystając z kalendarza online należy również zwrócić uwagę na rodzaj wizyty na jaki się zapisujemy. Do wyboru jest wizyta online oraz w gabinecie.

Justyna Ćwierz - ZnanyLekarz.pl

Nie trać czasu na dojazdy i umów się do dietetyka w Luboniu.

dietetyk w luboniu oferta

Jak przygotować się do pierwszej wizyty u dietetyka?

Przed pierwszą wizytą otrzymasz mail ze wszelkimi niezbędnymi wskazówkami. Na maila otrzymasz również krótki wywiad żywieniowo-medyczny, który należy wypełnić i odesłać przed wizytą. Podczas konsultacji zostanie on poszerzony o dodatkowe pytania. Jeśli masz aktualne wyniki badań możesz ich skany dołączyć do wiadomości email.

Weź sprawy w swoje ręce i umów wizytę u dietetyka w Luboniu już dziś. Ogarnij swoją dietę z dyplomowanym specjalistą.