fbpx

Dietetyk w Puszczykowie

Szukasz dietetyka w Puszczykowie? Chcesz w końcu skutecznie zmienić swoje nawyki żywieniowe? Jeśli trafiłeś na tą stronę to już nie musisz szukać. Zapoznaj się z moją ofertą i już dziś umów się na wizytę i odmień swoją dietę. Bez względu na to czy chcesz poprawić sylwetkę, wspomóc leczenie Twojej choroby czy po prostu zacząć się zdrowo odżywiać wizyta u dietetyka na pewno Ci w tym pomoże.

Dietetyk Puszczykowo – oferta

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego jak prawidłowy sposób odżywiania ma wpływ na zdrowie. W ofercie gabinetu dietetycznego w Puszczykowie znajdziesz konsultacje dietetyczne oraz jadłospisy 7 oraz 14-dniowe. Na konsultacjach wspólnie z Tobą omawiam Twój dotychczasowy sposób żywienia. Pamiętaj, że nigdy nie zostaniesz oceniony. Jestem tu aby ci pomóc. Wspólnie ustalimy plan działania dostosowany do Twojego trybu życia i upodobań smakowych który pomoże Ci zmienić Twoje nawyki żywieniowe. Odpowiednio zbilansowany jadłospis to skuteczne narzędzie, które pomoże Ci w poprawie sylwetki oraz zdrowia.

Decydując się na wizytę u mnie masz pewność, że nie dostaniesz masowej diety, którą dostaje każdy. Nie działam na schematach. Na pierwszej konsultacji poświęcam Ci całą uwagę aby dobrać taką strategią, którą to Ty będziesz w stanie utrzymać długoterminowo.

Jeśli jesteś zainteresowany jak wygląda pełna oferta sprawdzisz ją tutaj. Jeśli chcesz zmienić swoją dietę wspólnie z partnerem, mamą, córką, ojcem, synem to również jest to możliwe. Ofertę dietetyka w Puszczykowie dla par znajdziesz tutaj.

dietetyk-w-puszczykowie-oferta

Gdzie znajduje się dietetyk w Puszczykowie?

Mieszkańców Puszczykowa zapraszam zarówno na wizyty online jak i stacjonarne.

Centrum Tenisowe Angie
ul. Sobieskiego 50
62-040 Puszczykowo

Dietetyk w Puszczykowie - jak się zapisać?

Zapisać się możesz dzwoniąc na nr tel. 785 606 837 lub korzystając z wygodnego kalendarza online. Pamiętaj, że jeśli zapisujesz się do mnie pierwszy raz należy wybrać wizytę wstępną. Przy zapisywaniu przy pomocy kalendarza należy wybrać odpowiednią opcję – wizyta online lub w gabinecie

Justyna Ćwierz - ZnanyLekarz.pl

Nie szukaj daleko i nie trać czasu na dojazdy. Umów się do dietetyka w Puszczykowie i zmień swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na wizytę u dietetyka, ale interesują Ciebie zagadnienia związane z dietetyką zapraszam do obserwowania moich mediów społecznościowych