fbpx

Wspólnie zmieńcie swoją dietę

Dietetyk dla par online

We dwoje raźniej!
Ogarnijcie dietę razem

Dieta dla par to nie tylko oferta dla osób będących w związku partnerskim, ale również dla dwojga członków rodziny – rodzeństwo, mama i córka, syn i ojciec czyli dla każdego kto przygotowuje wspólnie posiłki.

KROK 1: Nie musicie deklarować długotrwałej współpracy. Umówcie wizytę wstępną, a po skorzystaniu z usługi to Wy decydujecie czy chcecie kontynuować  ze mną. Wizyta wstępna to również opcja dla osób chcących skorzystać z jednorazowej porady.

KROK 2: Jeśli chcecie kontynuować swoją przemianę zapiszcie się na wizytę kontrolną. Na wizycie omówimy Wasz dotychczasowy plan działania.

WIZYTA WSTĘPNA DLA PAR

170 zł

✓ Przeprowadzenie wywiadu żywieniowo-zdrowotnego

✓ Wyliczenie kaloryczności i makroskładników

✓ Nauka komponowania posiłków 

✓ Indywidualnie opracowana lista zaleceń 

✖ Usługa nie obejmuje ułożenia jadłospisu. Możliwe jest wykupienie jadłospisu po wizycie. Cena ustalana jest indywidualnie dla każdej z par*

WIZYTA KONTROLNA DLA PAR

140 zł

✓ Możliwa do wykupienia tylko po wcześniejszej konsultacji wstępnej

✓ Wyliczenie nowej kaloryczności i makroskładników

✓ Omówienie ewentualnych trudności w utrzymaniu diety, zaproponowanie sposobów jak sobie z nimi radzić.

✓ Kontynuacja edukacji żywieniowej 

✖ Usługa nie obejmuje ułożenia jadłospisu. Możliwe jest wykupienie jadłospisu po wizycie. Cena ustalana jest indywidualnie dla każdej z par*.

*Pełen cennik usług znajdziesz tutaj

Sprawdź jak przygotować się do wizyty u dietetyka tutaj

Karty pracy oraz zalecenia są wysyłane na maila podanego przez pacjenta do 2 dni roboczych od dnia odbycia się wizyty.  Jadłospisy z kolei wysyłane są do 7 dni roboczych od dnia odbycia się wizyty. Materiały przygotowywane są dla każdego pacjenta indywidualnie stąd taki czas oczekiwania 🙂 Więcej warunków współpracy znajdziesz w regulaminie tutaj.

Dlaczego warto zmienić dietę we dwoje?

Posiłki dopasowane do każdego z was

Dopasuję posiłki tak aby każdemu z Was smakowały. To wy decydujecie, które posiłki macie takie same, a które inne. Nie chcecie gotować obiadu na dwa gary? Możliwości posiłków jest mnóstwo, znajdziemy coś co będzie smakować każdemu z Was.

Mocniejsza motywacja

Zmieniając nawyki we dwoje łatwiej jest je utrzymać. Wzajemna motywacja na pewno pomoże w osiągnięciu wymarzonego celu i zbliży Was do siebie jeszcze bardziej.

Wspólna zmiana nawet przy różnych celach

Jedno z Was chce polepszyć sylwetkę, a drugie wspomóc leczenie choroby dietą? Warto wybrać się na wizytę wspólnie.  Jeśli mieszkacie pod jednym dachem omawiając te problemy wspólnie na wizycie będziecie wiedzieli z czym się mierzycie. Dzięki temu wzajemne motywowanie się w osiągnięciu celu będzie łatwiejsze.

Korzystają z moich usług dietetycznych akceptujesz regulamin.